![]() |
![]() |
![]() |
Maatwerk Schuur met Overkapping | Maatwerk Douglas Schuur |
Maatwerk Veldschuur Heerde |
Een maatwerk houten schuur met overkapping is een aanwinst voor uw tuin. In de lente en zomer zit lekker beschut onder uw eigen overkapping en in de winter bergt u uw tuinmeubels op in de aangrenzende schuur.
Bekijk hieronder voorbeelden van maatwerk overkappingen met schuur. En overkapping met schuur kan gerealiseerd worden met een puntdak / zadeldak of met een plat dak voorzien van EPDM dakbedekking. Wij zijn gespecialiseerd in maatwerk houtbouw en kunnen daarin veel voor u betekenen.
Heeft u vragen of wilt u de mogelijkheden bespreken? Neem gerust contact met ons op of vraag een offerte aan voor uw eigen unieke maatwerk schuur met overkapping! Ook kunt u door ons een tuinhuis, douglas garage, veranda, kapschuur of overkapping op maat laten maken.